מקרקעין ונדל"ן

 

משרדנו מתמחה בליווי משפטי מקצועי של לקוחות פרטיים, קבלנים, יזמים וחברות נדל"ן בעסקאות ובסכסוכים משפטיים הנוגעים למקרקעין ולנדל"ן על כל סוגיו, לרבות עסקאות מכירה ורכישה של זכויות במקרקעין או זכויות בדירות מגורים, עסקאות מקרקעין מורכבות, עסקאות שכירות, קומבינציה, התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי-בינוי), קבוצות רכישה, ונדל"ן מניב, תוך סיוע ללקוח בתכנון מיסויי אופטימאלי וייצוגו מול רשויות המס, ועדות הערר ובתי המשפט.

 

כמו כן, אנו מטפלים עבור לקוחותינו ברישום ובהסדרת רישום זכויות במקרקעין, לרבות הגשת תביעות למתן פסק-דין הצהרתי, וכן רישום ותיקון רישום בתים משותפים.

 

במסגרת הליווי המשפטי כאמור מייצג משרדנו את לקוחותיו בערכאות השונות, לרבות בפני המפקח על רישום המקרקעין, בתביעות בתחום המקרקעין, כגון: סכסוכי שכנים, בתים משותפים, פירוק שיתוף במקרקעין, פינוי מקרקעין, ועוד.

 

בנוסף, למשרדנו מומחיות בהגשת תביעות לקבלת פיצוי על פי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה בעקבות כניסתה לתוקף של תכנית בניין עיר (תב"ע) אשר מורידה את ערכם של המקרקעין, וכן בהפחתת היטל ההשבחה החל על מקרקעין בעקבות כניסתה לתוקף של תב"ע משביחה, והכל תוך שיתוף פעולה הדוק עם שמאים מקצועיים ובעלי שם.

 

 
 
 
 
או התקשרו: 03-6708850
שלח
תודה!
הודעתך נשלחה בהצלחה
שם מלא:
שדה חובה
שדה חובה
דוא"ל:
טלפון:
שדה חובה
כל הזכויות שמורות למידן גריסרו - משרד עורכי דין ונוטריון
טל': 03-6708850 | פקס': 03-6708851 | Office@grisarolaw.co.il