אודות המשרד

 

מידן גריסרו - משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד איכותי ומקצועי המתמחה במגוון רחב של נושאים בתחום המשפט האזרחי והמסחרי.

בין שלל תחומי העיסוק של המשרד ניתן לציין את התחומים הבאים: דיני עבודה, חוזים, מקרקעין ונדל"ן, סכסוכים אזרחיים ומסחריים, משפט מנהלי וציבורי, ליטיגציה והופעות בבתי המשפט בכל הערכאות, פתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט (בוררות וגישור), ועוד.

המשרד בראשותו ובניהולו של עו"ד מידן גריסרו נחשב לאחד המשרדים המבטיחים לשנת 2017 וייחודו הינו במומחיותו והתמחותו באנשים לצד מתן שירות משפטי מקצועי ובלתי מתפשר באיכותו, על מנת למצוא את הפתרון המתאים למצב הנתון וללקוח, ועל מנת להשיג ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר עבורם.

אנו משתדלים לטפל במספר תיקים קטן יחסית, ועל כן אנו מקפידים על הקשבה לצרכיו ומטרותיו של הלקוח, דואגים לתת ללקוח, בזמינות מוחלטת, את מלוא תשומת הלב והתמיכה האישית הנדרשת לו לכל אורך הטיפול המשפטי, ומציבים נורמות וסטנדרטים אחרים, אשר עוד לא נראו בנוף משרדי עורכי הדין בישראל.

המוטו שלנו עבור לקוחותינו הוא ש'הכל אפשרי; הבלתי אפשרי - פשוט לוקח מעט יותר זמן'.

למשרד היכולת והניסיון לפעול בשיתוף פעולה עם משרדים אחרים ועם בעלי מקצוע מומחים בתחומם, על מנת לספק ללקוחותינו ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקיף בכל תחומי המשפט.

משרדנו פועל רבות לטובת הקהילה ומטפל באופן שוטף, בהתנדבות וללא תמורה (פרו-בונו), בתיקים פרטניים של אנשים שידם אינה משגת לשלם עבור הטיפול המשפטי בענייניהם.
 

 

לקבלת ייעוץ משפטי/תיאום פגישה לחצו כאן ומלאו את הפרטים


 או התקשרו: 03-6708850

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שלח
תודה!
הודעתך נשלחה בהצלחה
שם מלא:
שדה חובה
שדה חובה
דוא"ל:
טלפון:
שדה חובה
כל הזכויות שמורות למידן גריסרו - משרד עורכי דין ונוטריון
טל': 03-6708850 | פקס': 03-6708851 | Office@grisarolaw.co.il